Тепловізійне обстеження

Тепловізійне обстеження – це вид теплового контролю з використанням тепловізора (оптико-електронного вимірювального приладу, який працює в інфрачервоній області електромагнітного спектра). Він забезпечує перехід теплового випромінювання всіх досліджуваних об’єктів в видиму область.

Тепловізійний контроль будівель проводиться з метою виявлення прихованих дефектів будівництва – тріщини в конструкціях, неякісне заповнення стикових з’єднань залізобетонних панелей, відсутність або просадка утеплювача, неякісна установка віконних і дверних блоків та ін.

Тепловізійне обстеження огороджувальних конструкцій будівель дозволяє здійснювати тепловізійний контроль якості ізоляції і герметичності будівлі, виявити ділянки підвищеного вмісту вологи і провести випробування огороджувальних конструкцій будівель: зовнішніх стін, покриттів, горищних перекриттів, перекриттів над проїздами, холодними підпілля і підвалами, воріт і дверей в зовнішніх стінах , а також віконних і балконних дверних блоків та інших огороджувальних конструкцій, що розділяють приміщення з різними температурно-вологісними умовами.

У електротехнічній сфері тепловізійне обстеження отримало найбільше застосування. Тепловий контроль контактних з’єднань, обладнання трансформаторних підстанцій, ізоляторів високовольтних ліній і т.д. дозволяє виявити приховані дефекти на ранній стадії без зняття навантажень і напруги, реалізувати протипожежні заходи, попередити аварійні ситуації і своєчасно виконати ремонт зношеного електрообладнання. Це дозволяє заощадити значні кошти, які довелося б витратити на ремонтно-відновлювальні роботи.

Фахівці ТОВ «ПЦТА» проводять тепловізійне обстеження будівель і споруд, котеджів і приватних будинків на предмет виявлення теплових втрат, а так само тепловізійне обстеження тепло- і електроустаткування промислових підприємств, електростанцій, котелень і т.д., тепловізійне обстеження теплоенергетичного обладнання, димових труб.