Паспортизація будівель, споруд та інженерних мереж

Паспортизація технічного стану будівлі (споруди) – це обстеження, діагностика і оцінка технічного стану об’єкта Спеціалізованою організацією та визначення на цій основі категорії його технічного стану з подальшим складанням Паспорта технічного стану будівлі (споруди).

Обстеження і паспортизація будівель (споруд) виконуються для визначення та документування у встановлений термін їх стану та придатності (або непридатності) до подальшої експлуатації.

Паспортизація будівель (споруд), як окремий вид роботи, дозволяється тільки після виконання обстежень на підставі аналізу отриманих при цьому даних.

Роботи з обстеження для паспортизації будівель (споруд) повинні виконуватися спеціалізованими організаціями з проведення обстежень та паспортизації існуючих будівель і споруд з метою забезпечення їх надійності й безпечної експлуатації (далі – спеціалізована організація).

ТОВ «ПЦТА», згідно з листом Державної архітектурно-будівельної інспекції України №22 / 10-4153 від 19.11.2008г., включено до «Переліку спеціалізованих організацій для виконання робіт з обстеження та паспортизації існуючих будівель, споруд та інженерних мереж»